Data publikacji: 2013-11-14     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Wczoraj gdańscy policjanci spotkali się z mieszkańcami dzielnicy Zaspa-Młyniec. Było to kolejne spotkanie w ramach projektu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto". Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami poszczególnych dzielnic oraz mają na celu m.in. zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa.

Wczoraj o godz. 17.00 w sali gimnastycznej XV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Pilotów 7 odbyło się spotkanie organizowane przez Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Zaspa-Młyniec. To już kolejne tego typu spotkanie w ramach projektu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto".

Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli gdańskiej policji. Z mieszkańcami dzielnicy Zaspa-Młyniec spotkał się insp. Zbigniew Pakuła – Komendant Miejski Policji w Gdańsku oraz mundurowi z komendy miejskiej i komisariatu na Przymorzu.

Podczas spotkania mieszkańcy mają możliwość porozmawiania z policjantami na temat m.in. problemów z zakresu bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy wypracować wspólnie metody ich eliminowania. Ci z mieszkańców, którzy jeszcze nie znają swoich dzielnicowych, mają okazję poznać ich osobiście.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.