SERWIS INFORMACYJNY     

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 19 lipca br. na skrzyżowaniu Al. Zwycięstwa z ul. Kolejową w Gdańsku. Jeden z uczestników tego zdarzenia nagle oddalił się miejsca wypadku. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2016-07-29
| Jednostka: Wydział ds. Przestępstw w RD i Wykroczeń
 
Za przywłaszczenie odpowie trzech mieszkańców Gdańska, którzy okradli swojego pracodawcę. 53-latek i dwóch 20-latków pracując w hurtowni alkoholi przywłaszczyli pięć pustych metalowych beczek po piwie. Policjanci zatrzymali całą trójkę, odzyskali skradzione kegi i u jednego z zatrzymanych znaleźli jeszcze rower pochodzący z kradzieży w Sopocie. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-29
| Jednostka: Komisariat Policji VII w Gdańsku
 
Od jutra Gdańscy policjanci rozpoczynają zabezpieczenie Jarmarku Św. Dominika, który jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie...
Data publikacji: 2016-07-29
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Trwają wakacje i sezon urlopowy, a coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Data publikacji: 2016-07-28
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych.
Data publikacji: 2016-07-28
| Jednostka: MSWiA
 
Wczoraj 43-letni kierowca forda, chcąc uniknąć konsekwencji prawnych m.in. za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, próbował uciec policjantom ruchu drogowego. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że gdańszczanin kierował autem mając w wydychanym powietrzu 0,8 promila alkoholu oraz posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
Data publikacji: 2016-07-27
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Dzisiaj w nocy kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali poszukiwanego pięcioma listami gończymi  44-letniego kryminalistę. W ubiegłym roku skorzystał z przerwy w odbywaniu kary więzienia i nie powrócił. Policjanci po wielu miesiącach intensywnych poszukiwań znaleźli go w lesie pod Gdańskiem. Mężczyzna po czynnościach trafi do aresztu.
Data publikacji: 2016-07-26
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
W sobotę odbyły się w Gdańsku główne diecezjalne uroczystości przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Kilkuset funkcjonariuszy strzegło bezpieczeństwa mieszkańców, turystów i wszystkich pielgrzymów, którzy tego dnia przybyli do Gdańska, by uczestniczyć w uroczystościach religijnych na Placu Solidarności, Placu Zebrań Ludowych i w Bazylice Mariackiej. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie.
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem pomimo wydanych decyzji administracyjnych o zatrzymaniu im uprawnień na trzy miesiące. Policjanci będą teraz wnioskować o przedłużenie okresu zatrzymania ich praw jazdy do 6 miesięcy.
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci ruchu drogowego w trakcie prowadzonych czynności na miejscu kolizji drogowej zauważyli, że jej sprawca jest nietrzeźwy. 49-latek z Gdańska miał w wydychanym powietrzu aż 3,2 promila alkoholu. Kierujący odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjantki, Policjanci, Pracownicy Policji! W imieniu swoim i kierownictwa jednostki serdecznie dziękuję za pełną zaangażowania i poświęcenia służbę...
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Zarzuty kradzieży odzieży, obuwia, kosmetyków, artykułów biurowych i alkoholu usłyszały trzy obywatelki Ukrainy w wieku 21, 25 i 28 lat. Odpowiedzialności karnej nie unikną dzięki policjantom z Suchanina i pracownikom centrum handlowego. Kobiety przyznały się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddały się karze. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-22
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
Policjanci z komendy miejskiej i komisariatów czuwają nad bezpieczeństwem pielgrzymów, którzy przebywają w Gdańsku w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Jednym z najważniejszych zadań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim, którzy 23 lipca br. będą uczestniczyć w spotkaniach na Placu Solidarności i Placu Zebrań Ludowych oraz i w innych imprezach towarzyszących. Policjanci będą też monitorowali wyjazdy pielgrzymów do Krakowa oraz przejazdy innych uczestników ŚDM przez Gdańsk, aby odbyły się one sprawnie i bezpiecznie.
Data publikacji: 2016-07-21
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
W poniedziałek policjanci ruchu drogowego zatrzymali sprawcę, który wtargnął do mieszkania 30-letniej znajomej i dźgnął nożem znajdującego się tam 30-latka. Funkcjonariusze ustalili też, że od lutego br. uporczywie nękał on znajomą, szarpał ją oraz ukradł z jej mieszkania telefon komórkowy. Ponadto odpowie on za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wczoraj sąd zastosował wobec sprawcy areszt tymczasowy na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-20
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Funkcjonariusze ruchu drogowego na ul. Budowlanych zatrzymali do kontroli 52-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, który kierował samochodem ciężarowym. Policyjna kontrola wykazała, że kierowca popełnił szereg wykroczeń, za które został ukarany aż 7 mandatami.
Data publikacji: 2016-07-19
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci po ostatniej ulewie znaleźli kolejne tablice rejestracyjne. Przypominamy, że do końca tego tygodnia istnieje możliwość odebrania swoich tablic w budynku Komendy Miejskiej przy ul. Nowe Ogrody 27. Aktualny wykaz wszystkich zgromadzonych tablic znajduje się poniżej. Po swoją tablicę należy zgłosić się z dowodem rejestracyjnym.
Data publikacji: 2016-07-21
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Blisko 300 policjantów z Gdańska uczestniczyło w ćwiczeniach, które odbyły się na stadionie w ul. Pokoleń Lechii Gdańsk. Ćwiczenia funkcjonariuszy przeprowadzono w związku z rozpoczynającym się sezonem rozgrywek piłkarskich.
Data publikacji: 2016-07-18
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Kryminalni z wydziału narkotykowego komendy miejskiej zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. W mieszkaniu i w samochodzie, którym poruszał się sprawca, policjanci zabezpieczyli znaczne ilości suszu konopi i amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące.
Data publikacji: 2016-07-18
| Jednostka: Wydział dw. z Przestępczością Narkotykową
 
Komisariat na Suchaninie odwiedziły dzieci z gdańskich szkół podstawowych, które odbywają właśnie półkolonie. Łącznie ok. 70 dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami poznawały pracę Policji. Jedną z atrakcji było pobieranie „odcisków palców” i obejrzenie pokoju okazań oraz sprzętu służbowego. W trakcie wizyty policjanci przekazali dzieciom wiele niezbędnych porad, dzięki którym wakacje mogą być bezpieczne.
Data publikacji: 2016-07-15
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
Wczoraj rano policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 27-letniego mieszkańca powiatu puckiego. Mężczyzna kierując samochodem ciężarowym przewoził walec drogowy bez żadnych zabezpieczeń. Podczas innej kontroli policjanci ustalili, że 23-letni kierowca samochodu dostawczego przekroczył dopuszczalną masę całkowitą o prawie trzy tony.
Data publikacji: 2016-07-15
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Oszuści działający tzw. metodą „na policjanta” wciąż oszukują starsze osoby. Wczoraj do 69-letniej mieszkanki Gdańska zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta. Oszust opowiedział o rzekomo prowadzonej sprawie i polecił kobiecie, aby ta wzięła pożyczki, a otrzymane pieniądze przekazała fałszywemu policjantowi. Poszkodowana myśląc, że pomaga, straciła 40 tys. zł. Apelujemy o ostrożność i przypominamy..
Data publikacji: 2016-07-14
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Wrzeszcza zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który znieważył kobiety znajdujące się w budynku Gminy Żydowskiej w Gdańsku. Sprawca wspiął się na parapet okna, ubliżał kobietom, zaczął się obnażać, a na koniec próbował dostać się do środka synagogi. Szybko trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że był nietrzeźwy, a alkomat wykazał u niego przeszło 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Data publikacji: 2016-07-14
| Jednostka: Komisariat Policji III w Gdańsku
 
1 lipca br. ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej www.pomorska.policja.gov.pl. Do wczoraj gdańska Policja otrzymała 108 zgłoszeń. Wszystkie sygnały na bieżąco sprawdzamy.
Data publikacji: 2016-07-13
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie kierującego taksówką. Najpierw jeden ze sprawców wybił szybę w taksówce, po czym w wyniku awantury 18 i 22-latek pobili pokrzywdzonego. Sprawcom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-12
| Jednostka: Referat Interwencyjny KMP w Gdańsku
 
Policyjni wywiadowcy zatrzymali 37-letniego złodzieja. Funkcjonariusze patrolując rejon Śródmieścia zobaczyli, jak mężczyzna z jednego z klubów wychodzi z damską torebką. Policjanci szybko ustali do kogo należała. Sprawca trafił do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Data publikacji: 2016-07-11
| Jednostka: Referat Wywiadowczy KMP w Gdańsku
 
Jedno usiłowanie i cztery zarzuty dokonanych kradzieży z włamaniem do samochodów usłyszał wczoraj 33-letni mieszkaniec Gdańska. Dzięki znalezionym śladom na miejscu zdarzenia, policjanci udowodnili mu również włamanie sprzed ośmiu lat. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-08
| Jednostka: Komisariat Policji III w Gdańsku
 
Policjanci z gdańskiej drogówki zatrzymali 24-letniego mieszkańca Szczecinka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. W samochodzie, którym poruszał się sprawca, policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów kokainy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków sprawca usłyszał zarzut. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-07
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Dzięki kryminalnym z Osowej odpowiedzialności karnej nie uniknie 69-latka z Gdańska. Sprawczyni ukradła pierścionek ze sklepu wolnocłowego znajdującego się na lotnisku i wyleciała na wczasy. Gdy tylko wróciła, została zatrzymana przez kryminalnych i trafiła do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali skradziony łup, a kobieta za popełnione przestępstwo usłyszała zarzut. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-07
| Jednostka: Komisariat Policji IX w Gdańsku
 
Kryminalni z Przymorza zatrzymali 47-letniego recydywistę, który włamał się do samochodu i ukradł radio o wartości 100 zł. Wczoraj sprawca usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-06
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
W dniach 30 czerwca – 3 lipca br. w Gdańsku odbyła się impreza „Baltic Sail Gdańsk”. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy, turystów oraz mieszkańców Gdańska czuwali policjanci z referatu prewencji na wodach i terenach przywodnych komendy miejskiej oraz funkcjonariusze z komisariatu na Śródmieściu.
Data publikacji: 2016-07-04
| Jednostka: Wydział Prewencji KMP w Gdańsku
 
Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali dwóch sprawców, którzy włamali się do mercedesa i ukradli wiertarkę. Pierwszy z 19-latków został zatrzymany chwilę po zdarzeniu. Jego wspólnik w ręce mundurowych wpadł w sobotę. Obaj gdańszczanie usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-04
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
Dzisiaj w komisariacie we Wrzeszczu odbyła się uroczystość powołania nowego Zastępcy Komendanta. Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku nowym Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji III w Gdańsku został podinsp. Jarosław Celejowski.
Data publikacji: 2016-07-01
| Jednostka: Komisariat Policji III w Gdańsku
 
Kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Zatrzymany był niedawno karany za posiadanie środków odurzających. Policjanci mieli podejrzenie, że jednak wrócił do przestępczej działalności. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdyż znaleziono u niego amfetaminę. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec 37-latka tymczasowego aresztu.
Data publikacji: 2016-07-01
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Pomóż nam zadbać o bezpieczeństwo. Sprawdź czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie! Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! „Mapa” jest już dostępna na stronie internetowej www.pomorska.policja.gov.pl.
Data publikacji: 2016-07-01
| Jednostka: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
 
Gdańscy kryminalni przy wsparciu policyjnych antyterrorystów zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który groził bronią kobiecie. W ubiegły weekend w nocy mieszkanka Gdańska zwróciła mu uwagę, żeby ciszej się zachowywał. Na co sprawca wyciągnął broń, przeładował i skierował w kierunku kobiety. Mężczyzna wywodzi się ze środowiska pseudokibiców.
Data publikacji: 2016-06-30
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują zaginionego rodzeństwa: 33-letniej Moniki Dudy oraz jej przyrodniego brata Michała Jankowskiego lat 17. Zaginieni ostatni raz widziani byli 22 czerwca na ul. Fabrycznej w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powrócili do miejsca zamieszkania i nie nawiązali kontaktu z rodziną.
Data publikacji: 2016-06-30
| Jednostka: Komisariat Policji Poznań – Wilda
 
Gdańscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 22-letniego mieszkańca Gdyni, który kierując bmw złamał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Zatrzymany też został pasażer bmw – 40 letni ojciec kierowcy. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu ustalenia jego miejsca pobytu, a także celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.
Data publikacji: 2016-06-30
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Informujemy, że w dniach: 1 - 31 lipca 2016 roku, na terenie województwa pomorskiego, które zostało wytypowane jako jedno z trzech w kraju, zostanie przeprowadzony pilotaż wprowadzania do użytkowania: „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”.
Data publikacji: 2016-06-30
| Jednostka: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
 
Dzięki kryminalnym z Przymorza odpowiedzialności karnej nie uniknie dwóch sprawców w wieku 19 i 21 lat. We wtorek w nocy zaatakowali oni 20-latka, a następnie zabrali mu portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 10 zł. Za popełnione przestępstwo mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich dozór Policji. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-06-30
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
Policjanci z komisariatu przy ul. Platynowej po raz kolejny spotkali się z mieszkańcami i rozmawiali o bezpieczeństwie. Tym razem debata odbyła się na Ujeścisku. W spotkaniu uczestniczył kom. Grzegorz Piechowski – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji I w Gdańsku oraz funkcjonariusze prewencji. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie mają wpływ na tworzone mapy zagrożeń.
Data publikacji: 2016-06-29
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 44 w Gdańsku odbyli rejs po wodach Martwej Wisły, Motławy i kanałów portowych. Była to nagroda za aktywny udział w zajęciach profilaktycznych i edukacyjnych nt. bezpieczeństwa, które przez cały rok szkolny organizowali policjanci z komendy miejskiej. W trakcie spotkania policyjni wodniacy przypomnieli również młodzieży, jak ważne jest noszenie kamizelki..
Data publikacji: 2016-06-29
| Jednostka: Wydział Prewencji KMP w Gdańsku
 
Kryminalni z Komisariatu Policji IV w Gdańsku ustalili i zatrzymali wandala, który namalował sprayami napisy w co najmniej 17 miejscach na terenie Oliwy. 23-letni mieszkaniec Gdańska swoim działaniem uszkodził m.in. elewacje bloków mieszkalnych i wozowni w Parku Oliwskim. Grozi mu kara do 5 lat więzienia i poniesienie kosztów naprawy.
Data publikacji: 2016-06-28
| Jednostka: Komisariat Policji IV w Gdańsku
 
Dzięki policjantom ze Śródmieścia do aresztu trafił 31-letni mężczyzna, który posiadał przy sobie znaczną ilość środków odurzających. W plecaku miał ok. 800 porcji haszyszu. Ponadto, okazało się, że w tym roku rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 31-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-06-27
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
W ubiegłą sobotę policjanci z Suchanina uczestniczyli w dwóch festynach rodzinnych. Najpierw odwiedzili pacjentów Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza, a następnie wzięli udział w festynie rodzinnym zorganizowanym przez stowarzyszenie „Nasze Siedlce”. Podczas spotkań funkcjonariusze udzielali porad dotyczących bezpieczeństwa oraz przeprowadzali konkursy dla dzieci.
Data publikacji: 2016-06-27
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu Policji I w Gdańsku zapraszają na kolejną debatę dla mieszkańców. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 28 czerwca br. o godz. 10.00 na terenie parafii przy ul. Przemyskiej 21 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!
Data publikacji: 2016-06-27
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci informują, że w związku z weekendowymi imprezami należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się ulicami miasta.
Data publikacji: 2016-06-24
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z gdańskiej drogówki wspólnie z pracownikami Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku przeprowadzili działania wobec osób łamiących przepisy ruchu drogowego poprzez parkowanie samochodów w zatoczkach autobusowych i utrudnianiem przejazdu autobusom. Tylko jednego dnia funkcjonariusze nałożyli na 2 sprawców mandaty karne za popełnione wykroczenia..
Data publikacji: 2016-06-23
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku odbyło się spotkanie poświęcone startującemu już w lipcu pilotażowemu programowi dotyczącemu „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Zasady programu, który pilotażowo uruchomiony zostanie na Pomorzu, w województwie podlaskim i garnizonie stołecznym, licznym zaproszonym gościom przybliżyli Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji..
Data publikacji: 2016-06-23
| Jednostka: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Oliwy zatrzymali na gorącym uczynku 21-latka, który włamał się do sklepu muzycznego. Sprawca w rozmowie z mundurowymi tłumaczył, że chciał ukraść gitarę, bo chce być muzykiem. Funkcjonariusze ustalili również, że kilka dni wcześniej gdańszczanin ukradł z tego samego sklepu gitarę, jednak wtedy za linią kas pracownicy ochrony odzyskali skradziony łup.
Data publikacji: 2016-06-21
| Jednostka: Komisariat Policji IV w Gdańsku
 
Policjanci z komisariatu II zatrzymali sprawcę, który dwukrotnie napadł na 59-latka i zabrał mu pieniądze, telefon oraz inne przedmioty o łącznej wartości ponad 350 zł. Do zdarzeń doszło w miniony czwartek nad ranem na gdańskim Śródmieściu. 22-letni recydywista usłyszał już zarzuty, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące.
Data publikacji: 2016-06-20
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2016 r.