SERWIS INFORMACYJNY     

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku potrzebowali tylko czterech godzin, aby odnaleźć skradzione samochody firmy, która zajmuje się przewozem osób niepełnosprawnych...
Data publikacji: 2016-08-26
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Dzisiaj rano kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę widocznego na nagraniu z monitoringu, które policjanci udostępnili wczoraj w związku z rozbojem. 39-letni mężczyzna ukrywał się w małej miejscowości w pobliżu Gdańska. Dzięki szybkim i skutecznym działaniom Policji mężczyzna został zatrzymany. Sprawcy za napad na kobietę, a grozi mu nawet do 12 lat więzienia.
Data publikacji: 2016-08-25
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
W weekend gdańscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego trzynaście osób, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały samochodem lub rowerem. Wśród zatrzymanych osób byli dwaj kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu spowodowali kolizje i uciekli z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze udaremnili też dalszą jazdę kierującemu oplem, który był pod wpływem środka odurzającego.
Data publikacji: 2016-08-22
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci z wydziału narkotykowego KMP w Gdańsku na parkingu jednej z galerii handlowych zatrzymali dilera narkotykowego i dwie osoby pomagające mężczyźnie w przestępczym procederze. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli przeszło 0,6 kg marihuany, jednostkę broni, wagi i notatki. Za udział w obrocie znaczą ilością środków odurzających grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-08-22
| Jednostka: Wydział dw. z Przestępczością Narkotykową
 
Policjanci informują, że w najbliższą sobotę (20 sierpnia br.) na ulicach Gdańska odbędzie się VIII Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy: mistrzostwa Polski we wrotkarstwie długodystansowym w kilku kategoriach. W dniu imprezy należy spodziewać się utrudnień w ruchu, polegających na kilkugodzinnym zamknięciu ulic.
Data publikacji: 2016-08-19
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Kryminalni z Komendy Miejskiej w Gdańsku zatrzymali 18-letniego sprawcę, który zaatakował na ulicy mężczyznę. Podejrzany kilkukrotnie uderzył kamieniem 59-letniego pokrzywdzonego w głowę, okradł i uciekł. Przez kilka miesięcy ukrywał się poza granicami Polski. Gdy tylko wrócił do kraju, został od razu zatrzymany. Teraz grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Data publikacji: 2016-08-18
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Warunkiem niezbędnym do efektywnego wypełniania misji Policji jaką jest jej służebna rola wobec społeczeństwa jest poznanie rzeczywistych oczekiwań społecznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, 1 lipca została uruchomiona w naszym województwie „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce”. Tym samym pomorska Policja stawia na kontakt ze społeczeństwem, które jest dla nas cennym źródłem informacji na temat występujących zagrożeń.
Data publikacji: 2016-08-17
| Jednostka: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
 
Policjantów z Referatu Wodnego odwiedziły dzieci z jednego z gdańskich przedszkoli. Łącznie ok. 50 dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami poznawały pracę Policji. Funkcjonariusze przekazali dzieciom wiele niezbędnych porad, dzięki którym wypoczynek nad wodą będzie bezpieczny.
Data publikacji: 2016-08-16
| Jednostka: Wydział Prewencji KMP w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci informują, że w najbliższy poniedziałek (15 sierpnia br.) w godz. 9-15 na ulicach Trójmiasta odbędzie się maraton Solidarności. W dniu imprezy należy spodziewać się utrudnień w ruchu, polegających na czasowym wyłączaniu ulic z ruchu oraz ograniczeniu ich przepustowości. Nastąpią również czasowe zmiany na wybranych liniach komunikacji zbiorowej.
Data publikacji: 2016-08-12
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przesłał na ręce Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów, pełniących służbę podczas Światowych Dni Młodzieży.
Data publikacji: 2016-08-11
| Jednostka: Komenda Główna Policji
 
Każdego dnia przynajmniej jedna osoba zostaje pokrzywdzona wskutek kradzieży kieszonkowej. Wielu tych zdarzeń można by było uniknąć. Policjanci doradzają co robić, aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji.
Data publikacji: 2016-08-10
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło wczoraj na ul. Wały Jagiellońskie i Słowackiego w Gdańsku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letnia piesza przechodząc przez torowisko w miejscu niewyznaczonym została potrącona przez tramwaj. Na ul. Słowackiego 26-letni kierujący oplem podczas skrętu w ul. Niedźwiednik zderzył się z jadącym po ścieżce 24-letnim rowerzystą.
Data publikacji: 2016-08-10
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali 25-latka z Gdańska. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo swojego 58-letniego ojca. Na podstawie zebranych dowodów prokurator przedstawił sprawcy zarzut za tą zbrodnię, a sąd zastosował areszt tymczasowy na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-08-08
| Jednostka: Wydział Kryminalny KMP w Gdańsku
 
Trwają wakacje i sezon urlopowy, a coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Data publikacji: 2016-08-08
| Jednostka:
 
Policjanci w trosce o bezpieczeństwo zachęcają do ostrożności w nawiązywaniu przypadkowych znajomości. W celu uniknięcia zagrożeń przestępstwami na tle seksualnym zalecają przestrzeganie poniższych zachowań.
Data publikacji: 2016-08-08
| Jednostka: Komenda Główna Policji
 
Kryminalni z komisariatu w Oliwie odzyskali skradzioną w lipcu br. wędzarnię w kształcie lokomotywy wartości 6 tys. zł. Policjanci sprawdzili kilkadziesiąt nagrań z monitoringu i dotarli do złodzieja. 47-latek, który z zawodu jest kowalem stwierdził, że ukradł wędzarnię bo po prostu spodobało mu się jej wykonanie. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-08-05
| Jednostka: Komisariat Policji IV w Gdańsku
 
Wczoraj policjanci z komisariatu we Wrzeszczu zatrzymali 26-latka, który na budynku cukierni wykonał graffiti. Zniszczenia zostały wycenione na 3 tys. zł. Jeszcze tego samego dnia sprawca usłyszał zarzut, do którego przyznał się. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-08-05
| Jednostka: Komisariat Policji III w Gdańsku
 
4 lipca 2016 roku około godz. 12.00 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Kaplicznej i Pomorskiej miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym koloru ciemnego jadąc ul. Kapliczną w kierunku Sopotu, na skrzyżowaniu z ul. Pomorską zderzył się z jadącym przed nim skuterem koloru kremowo-niebieskiego.
Data publikacji: 2016-08-04
| Jednostka: Wydział ds. Przestępstw w RD i Wykroczeń
 
Sezon urlopowy w pełni. Na drogach mamy do czynienia z wyjazdami rodzinnymi i niestety także z wypadkami, w których poszkodowane są rodziny. Przestrzegamy wszystkich kierowców wiozących swoich bliskich na wakacyjny wypoczynek przed zbytnim pośpiechem na drodze.
Data publikacji: 2016-08-04
| Jednostka: Komenda Główna Policji
 
Kryminalni z komisariatu I zatrzymali wczoraj 17-latka z Gdańska. Jak ustalili policjanci, sprawca wykonał napisy na elewacji dwóch budynków znajdujących się na Chełmie powodując straty na ponad 600 zł. Jeszcze tego samego dnia 17-latek usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-08-04
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Oszuści działający metodą „na policjanta”, „na wnuczka” lub podając się za pracowników różnych instytucji wciąż oszukują starsze osoby. W ostatnich dniach dwie gdańszczanki myśląc, że pomagają Policji i bliskim, straciły kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dwie inne seniorki wpuściły do mieszkań obce osoby, a te wykorzystując ich nieuwagę, ukradły znalezione pieniądze.
Data publikacji: 2016-08-03
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Dzisiaj odbyły się w Gdańsku obchody Święta Policji. Kilkudziesięciu policjantów odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe, a niektórzy również odznaczenia resortowe i wyróżnienia dla pracowników cywilnych Policji. Podczas uroczystości w Twierdzy Wisłoujście zebrali się także zaproszeni goście, przedstawiciele samorządu, instytucji i służb mundurowych.
Data publikacji: 2016-08-02
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z komisariatu I zatrzymali 51-letniego mieszkańca Gdańska, po tym jak chwilę wcześniej wyrzucił on kota z VI piętra budynku na gdańskiej Żabiance. W chwili zatrzymania sprawca był nietrzeźwy, alkomat pokazał u niego ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-08-02
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Podziękowania Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka za profesjonalne zabezpieczenie Szczytu NATO, Przystanku Woodstock i Światowych Dni Młodzieży. Szef Policji złożył serdeczne podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym, którzy przez cały lipiec byli zaangażowani w zabezpieczenie Operacji Przymierze.
Data publikacji: 2016-08-02
| Jednostka: Komenda Główna Policji
 
Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej uratowali 13-latkę dryfującą na desce windsurfingowej. Uczestniczkę mistrzostw zastała nagła zmiana pogody. Mundurowi wciągnęli na pokład młodą dziewczynę i bezpiecznie przetransportowali ją na brzeg.
Data publikacji: 2016-08-01
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Prokuratura Rejonowa Gdańsk - Śródmieście wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdańsku prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, w trakcie którego sprawcy ukradli mienie znacznej wartości. Zdarzenie miało miejsce 9 czerwca 2016 roku na Wyspie Sobieszewskiej. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub posiadają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2016-07-27
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 19 lipca br. na skrzyżowaniu Al. Zwycięstwa z ul. Kolejową w Gdańsku. Jeden z uczestników tego zdarzenia nagle oddalił się miejsca wypadku. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2016-07-29
| Jednostka: Wydział ds. Przestępstw w RD i Wykroczeń
 
Za przywłaszczenie odpowie trzech mieszkańców Gdańska, którzy okradli swojego pracodawcę. 53-latek i dwóch 20-latków pracując w hurtowni alkoholi przywłaszczyli pięć pustych metalowych beczek po piwie. Policjanci zatrzymali całą trójkę, odzyskali skradzione kegi i u jednego z zatrzymanych znaleźli jeszcze rower pochodzący z kradzieży w Sopocie. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-29
| Jednostka: Komisariat Policji VII w Gdańsku
 
Od jutra Gdańscy policjanci rozpoczynają zabezpieczenie Jarmarku Św. Dominika, który jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Każdego roku Gdańsk w tym czasie odwiedza ok. 7 milionów turystów. Policjanci są w pełni przygotowania do zabezpieczenia Jarmarku i wszystkich imprez towarzyszących temu wydarzeniu.
Data publikacji: 2016-07-29
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Trwają wakacje i sezon urlopowy, a coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Data publikacji: 2016-07-28
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych.
Data publikacji: 2016-07-28
| Jednostka: MSWiA
 
Wczoraj 43-letni kierowca forda, chcąc uniknąć konsekwencji prawnych m.in. za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, próbował uciec policjantom ruchu drogowego. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że gdańszczanin kierował autem mając w wydychanym powietrzu 0,8 promila alkoholu oraz posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
Data publikacji: 2016-07-27
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Dzisiaj w nocy kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali poszukiwanego pięcioma listami gończymi  44-letniego kryminalistę. W ubiegłym roku skorzystał z przerwy w odbywaniu kary więzienia i nie powrócił. Policjanci po wielu miesiącach intensywnych poszukiwań znaleźli go w lesie pod Gdańskiem. Mężczyzna po czynnościach trafi do aresztu.
Data publikacji: 2016-07-26
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
W sobotę odbyły się w Gdańsku główne diecezjalne uroczystości przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Kilkuset funkcjonariuszy strzegło bezpieczeństwa mieszkańców, turystów i wszystkich pielgrzymów, którzy tego dnia przybyli do Gdańska, by uczestniczyć w uroczystościach religijnych na Placu Solidarności, Placu Zebrań Ludowych i w Bazylice Mariackiej. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie.
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem pomimo wydanych decyzji administracyjnych o zatrzymaniu im uprawnień na trzy miesiące. Policjanci będą teraz wnioskować o przedłużenie okresu zatrzymania ich praw jazdy do 6 miesięcy.
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci ruchu drogowego w trakcie prowadzonych czynności na miejscu kolizji drogowej zauważyli, że jej sprawca jest nietrzeźwy. 49-latek z Gdańska miał w wydychanym powietrzu aż 3,2 promila alkoholu. Kierujący odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjantki, Policjanci, Pracownicy Policji! W imieniu swoim i kierownictwa jednostki serdecznie dziękuję za pełną zaangażowania i poświęcenia służbę...
Data publikacji: 2016-07-25
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Zarzuty kradzieży odzieży, obuwia, kosmetyków, artykułów biurowych i alkoholu usłyszały trzy obywatelki Ukrainy w wieku 21, 25 i 28 lat. Odpowiedzialności karnej nie unikną dzięki policjantom z Suchanina i pracownikom centrum handlowego. Kobiety przyznały się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddały się karze. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-22
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
Policjanci z komendy miejskiej i komisariatów czuwają nad bezpieczeństwem pielgrzymów, którzy przebywają w Gdańsku w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Jednym z najważniejszych zadań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim, którzy 23 lipca br. będą uczestniczyć w spotkaniach na Placu Solidarności i Placu Zebrań Ludowych oraz i w innych imprezach towarzyszących. Policjanci będą też monitorowali wyjazdy pielgrzymów do Krakowa oraz przejazdy innych uczestników ŚDM przez Gdańsk, aby odbyły się one sprawnie i bezpiecznie.
Data publikacji: 2016-07-21
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
W poniedziałek policjanci ruchu drogowego zatrzymali sprawcę, który wtargnął do mieszkania 30-letniej znajomej i dźgnął nożem znajdującego się tam 30-latka. Funkcjonariusze ustalili też, że od lutego br. uporczywie nękał on znajomą, szarpał ją oraz ukradł z jej mieszkania telefon komórkowy. Ponadto odpowie on za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wczoraj sąd zastosował wobec sprawcy areszt tymczasowy na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-20
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Funkcjonariusze ruchu drogowego na ul. Budowlanych zatrzymali do kontroli 52-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, który kierował samochodem ciężarowym. Policyjna kontrola wykazała, że kierowca popełnił szereg wykroczeń, za które został ukarany aż 7 mandatami.
Data publikacji: 2016-07-19
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci po ostatniej ulewie znaleźli kolejne tablice rejestracyjne. Przypominamy, że do końca tego tygodnia istnieje możliwość odebrania swoich tablic w budynku Komendy Miejskiej przy ul. Nowe Ogrody 27. Aktualny wykaz wszystkich zgromadzonych tablic znajduje się poniżej. Po swoją tablicę należy zgłosić się z dowodem rejestracyjnym.
Data publikacji: 2016-07-21
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Blisko 300 policjantów z Gdańska uczestniczyło w ćwiczeniach, które odbyły się na stadionie w ul. Pokoleń Lechii Gdańsk. Ćwiczenia funkcjonariuszy przeprowadzono w związku z rozpoczynającym się sezonem rozgrywek piłkarskich.
Data publikacji: 2016-07-18
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Kryminalni z wydziału narkotykowego komendy miejskiej zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. W mieszkaniu i w samochodzie, którym poruszał się sprawca, policjanci zabezpieczyli znaczne ilości suszu konopi i amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące.
Data publikacji: 2016-07-18
| Jednostka: Wydział dw. z Przestępczością Narkotykową
 
Komisariat na Suchaninie odwiedziły dzieci z gdańskich szkół podstawowych, które odbywają właśnie półkolonie. Łącznie ok. 70 dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami poznawały pracę Policji. Jedną z atrakcji było pobieranie „odcisków palców” i obejrzenie pokoju okazań oraz sprzętu służbowego. W trakcie wizyty policjanci przekazali dzieciom wiele niezbędnych porad, dzięki którym wakacje mogą być bezpieczne.
Data publikacji: 2016-07-15
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
Wczoraj rano policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 27-letniego mieszkańca powiatu puckiego. Mężczyzna kierując samochodem ciężarowym przewoził walec drogowy bez żadnych zabezpieczeń. Podczas innej kontroli policjanci ustalili, że 23-letni kierowca samochodu dostawczego przekroczył dopuszczalną masę całkowitą o prawie trzy tony.
Data publikacji: 2016-07-15
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Oszuści działający tzw. metodą „na policjanta” wciąż oszukują starsze osoby. Wczoraj do 69-letniej mieszkanki Gdańska zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta. Oszust opowiedział o rzekomo prowadzonej sprawie i polecił kobiecie, aby ta wzięła pożyczki, a otrzymane pieniądze przekazała fałszywemu policjantowi. Poszkodowana myśląc, że pomaga, straciła 40 tys. zł. Apelujemy o ostrożność i przypominamy..
Data publikacji: 2016-07-14
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Wrzeszcza zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który znieważył kobiety znajdujące się w budynku Gminy Żydowskiej w Gdańsku. Sprawca wspiął się na parapet okna, ubliżał kobietom, zaczął się obnażać, a na koniec próbował dostać się do środka synagogi. Szybko trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że był nietrzeźwy, a alkomat wykazał u niego przeszło 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Data publikacji: 2016-07-14
| Jednostka: Komisariat Policji III w Gdańsku
 
1 lipca br. ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. „Mapa” jest dostępna na stronie internetowej www.pomorska.policja.gov.pl. Do wczoraj gdańska Policja otrzymała 108 zgłoszeń. Wszystkie sygnały na bieżąco sprawdzamy.
Data publikacji: 2016-07-13
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie kierującego taksówką. Najpierw jeden ze sprawców wybił szybę w taksówce, po czym w wyniku awantury 18 i 22-latek pobili pokrzywdzonego. Sprawcom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2016-07-12
| Jednostka: Referat Interwencyjny KMP w Gdańsku
 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2016 r.