SERWIS INFORMACYJNY     

Policjanci z KWP w Gdańsku wspólnie z funkcjonariuszami KMP w Gdańsku zatrzymali 6 osób zajmujących się praniem brudnych pieniędzy pochodzących z handlu sterydami i nie tylko...
Data publikacji: 2017-04-27
| Jednostka: Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją
 
Kryminalni z komisariatu w Oliwie zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego, który podejrzany jest o rozpowszechnianie wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna opublikował zdjęcia znajomej w Internecie. Sprawca usłyszał już zarzut. Za tego rodzaju przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-26
| Jednostka: Komisariat Policji IV w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu I w Gdańsku potrzebowali zaledwie trzech dni aby rozwikłać sprawę znieważenia pomnika Danuty Siedzikówny ps. Inka. Policjanci do sprawy przesłuchami czterech gdańszczan w wieku 19-21 lat. Zarzut usłyszał już jeden z nich. Cała czwórka twierdzi, że była wówczas pod wpływem alkoholu. Policjanci to zdarzenie zakwalifikowali jako czyn o charakterze chuligańskim, przez co sprawcy grozi wyższa kara. Mężczyźni zostali również ukarani za uszkodzenie płyty chodnikowej i zaśmiecanie.
Data publikacji: 2017-04-25
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku. W trakcie wizyty funkcjonariusze rozmawiali na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich, zagrożeń w Internecie oraz omówili działanie aplikacji Moja Komenda.
Data publikacji: 2017-04-24
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjantki ruchu drogowego spotkały się z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Krasnoludek” w Gdańsku. Funkcjonariuszki opowiadały najmłodszym o swojej pracy i uczyły dzieci bezpiecznych zachowań. Podczas spotkania maluchy otrzymały odblaski i kamizelki odblaskowe.
Data publikacji: 2017-04-24
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Funkcjonariusze z komendy miejskiej uczestniczyli w festynie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 12 w Gdańsku. Poprzez konkursy i zabawę policjanci omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa na różnych obszarach oraz przypomnieli numery alarmowe. Każdy chętny mógł także porozmawiać z mundurowymi na nurtujące go pytania.
Data publikacji: 2017-04-24
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.
Data publikacji: 2017-04-24
| Jednostka: MSWiA
 
Policjanci z Suchanina zatrzymali 27-letnią obywatelkę Bułgarii podejrzaną o uszkodzenie samochodu. Właściciel auta wartość strat oszacował na kwotę 4,7 tys. zł. Kobieta twierdziła, że rzucała w nocy kamieniami, które m.in. trafiły w samochód bo chciała, żeby z sąsiedniego bloku wyszedł jej znajomy. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.
Data publikacji: 2017-04-24
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
W sobotę o godz.11:00 w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej na terenie przyległym do Stadionu Energa, odbyła się inauguracja ogólnopolskiej akcji profilaktycznej opracowanej przez Biuro Ruchu Drogowego KGP pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”, W akcji udział wzięli policjanci z ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Miejskiej Policji W Gdańsku. Inauguracja akcji zbiegła się w czasie z rocznicą otwarcia pierwszego w Polsce tunelu wybudowanego pod dnem rzeki.
Data publikacji: 2017-04-22
| Jednostka: KWP GDAŃSK
 
Kryminalni z KMP w Gdańsku zatrzymali matkę noworodka, którego zwłoki odnalezionego kilka dni temu na terenie wysypiska śmieci. Do ustalenia danych personalnych kobiety przyczynił się policjant, który posiada wieloletnie doświadczenie jako dzielnicowy. 25-letnia kobieta podejrzana jest o zabójstwo dziecka w okresie porodu. Dzisiaj usłyszała zarzut dzieciobójstwa. Policja i prokuratura wnioskują o jej tymczasowe aresztowanie.
Data publikacji: 2017-04-23
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Oszuści działający metodą „na policjanta” i „na wnuczka” wciąż próbują oszukać starsze osoby. Tylko wczoraj siedem gdańszczanek poinformowało funkcjonariuszy, że oszuści podający się za policjantów lub członków rodziny próbowali od nich wyłudzić pieniądze. Apelujemy o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z obcymi.
Data publikacji: 2017-04-21
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Kryminalni z Przymorza zatrzymali dwóch 16-latków podejrzanych o obrazę uczuć religijnych. Sprawcy w jednym z gdańskich kościołów wrzucili do kropielnic części ryb i fekalia. Za popełnione czyny nieletni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.
Data publikacji: 2017-04-21
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
Zarzut kradzieży motocykla triumph usłyszał 30-letni gdańszczanin. Sprawca odpowiedzialności karnej nie uniknie dzięki kryminalnym z Osowej. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-20
| Jednostka: Komisariat Policji IX w Gdańsku
 
Od wczoraj, przez całą noc do dzisiejszego poranka kilkudziesięciu policjantów z całego Gdańska poszukiwało 78-letniego mężczyzny. Biorąc pod uwagę chorobę, na którą cierpi i zaniki pamięci, w działania zaangażowano wszystkie służby policyjne. Dzisiaj rano mężczyzna został odnaleziony i przewieziony do szpitala. 
Data publikacji: 2017-04-19
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Przymorza ustalili i zatrzymali sprawcę, który w Święta Wielkanocne zaatakował taksówkarza. 47-letni sprawca uderzył kierowcę taksówki pięścią w twarz, powodując u pokrzywdzonego obrażenia w postaci pęknięcia oczodołu i kości nosa. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat więzienia.
Data publikacji: 2017-04-19
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
Mieszkańcy Gdańska korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa zgłaszają różnego rodzaju zdarzenia lokalne, które chcieliby wyeliminować ze swojego otoczenia. Jednym z takich miejsc wskazywanych przez gdańszczan jest ul. Słowackiego i przekraczana przez kierujących dopuszczalna prędkość. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego regularnie przeprowadzali tam w  kontrole i zapowiadają kolejne.
Data publikacji: 2017-04-19
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci zatrzymali 35-letniego kierowcę volvo, który na ul. Podwale Przedmiejskie jechał z prędkością 137 km/ h. Szczegółowa kontrola wykazała, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Pomimo tego, bez prawa jazdy i z nadmierną prędkością 35-latek przewoził swoją 5-letnią córkę. Gdańszczanin za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-19
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Osoby, które chcą podziękować policjantom za profesjonalną postawę podczas interwencji w sprawie przemocy w domu, mogą zgłosić funkcjonariuszy do konkursu "Policjant, który mi pomógł". To już kolejna edycja tego przedsięwzięcia, organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia „Niebieska Linia”.
Data publikacji: 2017-04-18
| Jednostka: KGP
 
Policjanci z Nowego Portu zatrzymali dwóch gdańszczan w wieku 15 lat. Sprawcy umówili się na wymianę elektronicznych papierosów z 14-latkiem. Do wymiany nie doszło, a 15-latkowie chcąc utrzymać się w posiadaniu zabranej rzeczy, uderzyli pałką teleskopową jej właściciela i uciekli. Za popełniony czyn usłyszeli zarzuty. O dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.
Data publikacji: 2017-04-18
| Jednostka: Komisariat Policji VI w Gdańsku
 
Dzięki pracy kryminalnych z komisariatu na Przymorzu odpowiedzialności karnej nie uniknie  48-latek, który zajmował się kradzieżami rowerów na terenie Gdańska. Mężczyźnie wstępnie udowodniono kradzież 10 rowerów wartości ponad 10 tys. zł. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Data publikacji: 2017-04-18
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem. Jeśli zechcesz z nami pracować, będziemy odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo naprawdę warto.
Data publikacji: 2017-04-15
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Mieszkańcy Gdańska chętnie korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Uruchomione w lipcu 2016 roku narzędzie umożliwia wskazywanie lokalnych zagrożeń. Do końca marca br. gdańscy policjanci odnotowali łącznie blisko 3 tys. zgłoszeń. Każde zgłoszenie funkcjonariusze dokładnie weryfikują, a potwierdzone miejsce zagrożone obejmują nadzorem.
Data publikacji: 2017-04-14
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Aby bezpiecznie korzystać z internetu należy pamiętać o tym, że jest to nie tylko źródło informacji czy sposób na załatwienie ważnych dla nas spraw. Niestety niesie on ze sobą wiele pułapek, a nasza niewiedza dotycząca metod, jakimi posługują się Internetowi przestępcy, może nas kosztować utratę danych lub pieniędzy, czy też narazić na niebezpieczeństwo nas lub naszych najbliższych.
Data publikacji: 2017-04-13
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Przed nami Wielkanoc. Dla wielu z nas to okres szczególnie radosny. Dla gdańskich policjantów to czas wzmożonej pracy. Jak co roku funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem w mieście. Pamiętajmy jednak, że także od nas samych zależy, czy nadchodzące święta będą spokojne.
Data publikacji: 2017-04-13
| Jednostka: KGP
 
14 kwietnia gdańscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzą działania dotyczące niechronionych uczestników ruchu drogowego. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drogach, ale też uświadomienie pieszym, że oni również są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i mogą stać się sprawcami czy też ofiarami zdarzeń drogowych przez nieprzestrzeganie przepisów.
Data publikacji: 2017-04-13
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Aplikacja „Moja Komenda” to elektroniczny dostęp do najważniejszych informacji dotyczących policjantów pierwszego kontaktu czyli dzielnicowych. To tak naprawdę sposób komunikacji z funkcjonariuszami i ułatwienie kontaktu z policjantem. Nie masz jeszcze tej aplikacji? Czas ją ściągnąć.
Data publikacji: 2017-04-12
| Jednostka: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
 
Kryminalni z komisariatu II zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 27, 33 i 47 lat odpowiedzialnych za kradzież blisko ponad 1,5 tony złomu. Cała trójka usłyszała zarzuty za popełnione przestępstwa. Dodatkowo 33-latek odpowie za kradzież kabli o wartości ponad 1 tys. zł. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-12
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 76 i w Pałacu Młodzieży odbyły się międzyszkolne eliminacje do turnieju wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się m.in. z pytań z zakresu zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów oraz sytuacji w ruchu drogowym. Sześć najlepszych drużyn ze szkół podstawowych i cztery drużyny z gimnazjum zakwalifikowały się do eliminacji miejskich tego turnieju.
Data publikacji: 2017-04-12
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 51-latka podejrzanego o dźgnięcie nożem dwóch mężczyzn. Za popełnione przestępstwo sprawca usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Gdańszczaninowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-11
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
Kryminalni z Suchanina zatrzymali 57-letniego mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywych alarmów w sądach. Sprawca wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, zadzwonił i poinformował o podłożonych bombach, czym spowodował działanie służb ratunkowych. Na podstawie zebranych dowodów gdańszczanin usłyszał trzy zarzuty, a po przesłuchaniu prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-10
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
145 gdańskich policjantów i funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji zabezpieczało niedzielny „3 Gdańsk Maraton”.  Podczas imprezy sportowej funkcjonariusze zadbali o bezpieczeństwo biegaczy, innych użytkowników dróg, a także widzów obserwujących całe wydarzenie.
Data publikacji: 2017-04-10
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
W ciągu ostatnich miesięcy 48-letni gdańszczanin był trzy razy zatrzymywany do kontroli przez tego samego policjanta ruchu drogowego. Sobotnie spotkanie z funkcjonariuszem skończy się tym razem dla mężczyzny cofnięciem uprawnień do kierowania.
Data publikacji: 2017-04-10
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 40-latka z Gdańska, który wsiadł za kierownicę volkswagena będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków. Kiedy wstępne badanie wykazało u niego alkohol w wydychanym powietrzu, mężczyzna zaprzeczył by pił, a swój stan tłumaczył tym, że kilka godzin wcześniej zapalił marihuanę.
Data publikacji: 2017-04-10
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Wczoraj sąd zastosował wobec 25-letniego sprawcy areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyzna podejrzany jest o prezentowanie i posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletniego. Odpowiedzialności karnej sprawca nie uniknie dzięki intensywnej pracy policjantów i prokuratorów. Zatrzymany został we wtorek przez funkcjonariuszy z komendy miejskiej. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-04-07
| Jednostka: Komisariat Policji IX w Gdańsku
 
Kryminalni zatrzymali dwóch recydywistów w wieku 28 i 32 lat, którzy na Przymorzu zaatakowali kobietę. Sprawcy pobili 33-latkę, grozili jej i ubliżali. Za popełnione przestępstwa o charakterze chuligańskim usłyszeli zarzuty, a sąd zastosował wobec nich areszt tymczasowy.
Data publikacji: 2017-04-07
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w dniu 9 kwietnia br. w godz. 09:00-15.00 biegiem ulicznym „3 Gdańsk Maraton” należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa uczestników imprezy, mieszkańców Gdańska, a także widzów obserwujących to wydarzenie.
Data publikacji: 2017-04-07
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie Gdańska cieszy się bardzo dużą popularnością. Od momentu jej uruchomienia mieszkańcy aktywnie informują Policję o pojawiających się zagrożeniach. Dziękujemy i zachęcamy do korzystania z tego narzędzia.
Data publikacji: 2017-04-07
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
17 października 2016 roku około godz. 16.00 w Gdańsku na ul. Wosia Budzysza miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem mazda 323 jadąc ul. Wosia Budzysza w kierunku ul. Lenartowicza, w pobliżu skrzyżowania z ul. Kaczeńce potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.
Data publikacji: 2017-04-06
| Jednostka: Wydział ds. Przestępstw w RD i Wykroczeń
 
Policjanci z komendy miejskiej zatrzymali 25-latka mającego związek z prowadzonym postępowaniem dotyczącym posiadania treści pornograficznych z udziałem dzieci. Zgłoszenie w tej sprawie funkcjonariusze otrzymali w minioną niedzielę. Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Grozi mu nawet 12 więzienia.
Data publikacji: 2017-04-05
| Jednostka: Komisariat Policji IX w Gdańsku
 
Dwóch obywateli Ukrainy usłyszało wczoraj zarzuty pobicia. Odpowiedzialności karnej 23-latkowie nie unikną dzięki policjantom ze Śródmieścia. W niedzielę rano przed jednym z lokali sprawcy pobili 31-letniego gdańszczanina powodując u niego obrażenia ciała. Byli nietrzeźwi, w wydychanym powietrzu mieli odpowiednio ponad 2,2 i 1,4 promila alkoholu. Podejrzani przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze.
Data publikacji: 2017-04-05
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
22 kwietnia, w godz. 8.00-15.00, w hali sportowej GCS w Gdyni odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej pn. „Gramy dla Eweliny”. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na dalsze leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej - funkcjonariuszki Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
Data publikacji: 2017-04-05
| Jednostka: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
 
W miniony weekend gdańscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwadzieścia jeden osób, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały samochodem lub rowerem. Alkomat u każdego z nich wykazał od ponad 0,2 do 2 promili. Podczas kontroli zatrzymali również dwie osoby poszukiwane i dwie, które kierowały samochodem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze odebrali też 12 praw jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.
Data publikacji: 2017-04-03
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
89 policjantów z różnych komend wojewódzkich Policji w kraju od kilku dni pełni służbę na ulicach Gdańska. Przez najbliższych kilka tygodni funkcjonariusze w ramach stażu adaptacyjnego będą patrolować ulice miasta oraz zabezpieczać imprezy masowe, kulturalne i sportowe. Kolejnych 90 policjantów służbę w Gdańsku pełnić będzie od końca maja do lipca br. Przedsięwzięcie to realizowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
Data publikacji: 2017-03-31
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Wczoraj gdańscy policjanci spotkali się z seniorami. Spotkanie będące jednym z cyklu debat „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” odbyło się na terenie parafii przy ul. Przemyskiej 21 w Gdańsku. W debacie uczestniczył Naczelnik Wydziału Prewencji z Komisariatu Policji I w Gdańsku oraz funkcjonariusze prewencji z komendy miejskiej i komisariatu.
Data publikacji: 2017-03-31
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu Policji I w Gdańsku zapraszają na kolejną debatę dla mieszkańców. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 30 marca br. o godz. 11.00 na terenie parafii przy ul. Przemyskiej 21 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!
Data publikacji: 2017-03-29
| Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku
 
17 marca 2017 roku około godz. 18.10 w Gdańsku na Alei Zwycięstwa na wysokości ul. Traugutta miało miejsce zdarzenie drogowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem jadąc drogą rowerową w stronę centrum podczas omijania rowerzysty, który przewrócił się, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka innym rowerzystą, w wyniku czego oboje przewrócili się. Rowerzyści odjechali z miejsca zdarzenia, natomiast rowerzystka w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.
Data publikacji: 2017-03-29
| Jednostka: Wydział ds. Przestępstw w RD i Wykroczeń
 
Gdańscy policjanci spotkali się z działkowcami. W trakcie spotkania funkcjonariusze rozmawiali m.in. o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas pobytu na działkach, Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacjach „Moja Komenda” i „Regionalny System Ostrzegania”.
Data publikacji: 2017-03-28
| Jednostka: Wydział Prewencji KMP w Gdańsku
 
Policjanci z KMP w Gdańsku zatrzymali kolejnego w tym miesiącu dilera narkotykowego. Tym razem zakończyli działalność 37-letniego taksówkarza, który podejrzany jest o handel znaczną ilością środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli w jego samochodzie i w garażu blisko 0,5 kg amfetaminy. Zatrzymany wczoraj trafił do aresztu. Za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2017-03-28
| Jednostka: Wydział Kryminalny KMP w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu II w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży kieszonkowych w lokalach gastronomicznych. Dwóch mężczyzn zostało już zatrzymanych i aktualnie przebywają w areszcie śledczym. Funkcjonariusze poszukują trzech kolejnych. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn zarejestrowanych przez kamerę monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2017-03-27
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2017 r.