Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

  Dzięki pracy gdańskich policjantów na czarny rynek nie trafią kolejne narkotyki, które policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu 34-letniego mieszkańca Gdańska. 34-latek usłyszał zarzuty i został aresztowany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu 15 lat pozbawienia wolności, bo przestępstwa dopuścił się w recydywie.

 2. Wprowadzenie zastępców Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku

  Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył dzisiaj rozkazy personalne na stanowiska: I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

 3. Groził nożem byłej partnerce, został zatrzymany.

  Gdańscy policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o kierowanie gróźb oraz naruszenie nietykalności cielesnej byłej partnerki. Mundurowi znaleźli przy nim nóż kuchenny. Mężczyzna usłyszał zarzuty, dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Sprawcy grozi kara 2 lat więzienia.

 4. Proponował seks 14-latce, jest już w rękach policjantów

  Dzięki pracy policjantów z gdańskiej komendy miejskiej, do policyjnego aresztu trafił 31-latek, który przekonany, że koresponduje z 14- letnią dziewczynką, składał jej propozycje seksualne, i wysyłał zdjęcia swoich narządów płciowych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w mieszkaniu na terenie Gdańska, w przeszłości skazywany był za przestępstwa związane z pedofilią. Mężczyźnie grozi 4,5 roku pozbawienia wolności.

 5. Policjanci szukali zaginionego 43-latka.

  Kilkudziesięciu policjantów szukało wczoraj mężczyzny, który wyszedł wieczorem z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów w nocy i zaraz po tym trafił pod opiekę ratowników medycznych.