Rozpoznajesz go? Powiadom policjantów - Szukamy Świadków - Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Szukamy Świadków

Rozpoznajesz go? Powiadom policjantów

Data publikacji 14.01.2020

Komisariat Policji III w Gdańsku prowadzi z postępowanie dotyczące dokonanego w dniu 26 listopada 2019 roku w Gdańsku, z terenu centrum handlowego, kradzież portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy, a następnie za pomocą skradzionej karty, szeregu wypłat.

Komisariat Policji III w Gdańsku prowadzi z postępowanie dotyczące dokonanego w dniu 26 listopada 2019 roku w Gdańsku, z terenu centrum handlowego, kradzież portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy,  a następnie za pomocą skradzionej karty, szeregu wypłat.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu. Z zabezpieczonego materiału wynika, że kradzieży w dniu 26 listopada 2019 roku dokonał mężczyzna w wieku ok 20-25 lat, łysy, szczupłej budowy ciała, ubrany w beżową kurtkę zimową, spodnie dresowe koloru czarnego z białymi napisami na lewej nogawce, obuwie sportowe. Przez ramię ma przewieszony czarny plecak. Mężczyzna przechodzi obok „wysepki” i przygląda się leżącemu na ladzie portfelowi. Obchodzi „wysepkę”, czeka na dogodny moment, po czym podchodzi do wysepki i zabiera portfel, z którym kieruje się od razu w stronę wyjścia.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1A. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu (58) 521 15 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl