Szukamy Świadków

Rozpoznajesz ją, może mieć związek z kradzieżą telefonu

Data publikacji 14.01.2020

Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży telefonu, do której doszło w dniu 17 grudnia 2019 roku w jednym ze sklepów przy ul. Grunwaldzkiej.

Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży telefonu, do której doszło w dniu 17 grudnia 2019 roku w jednym ze sklepów przy ul. Grunwaldzkiej. Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży telefonu komórkowego  do której doszło w dniu 17 grudnia 2019 roku w jednym ze sklepów przy ul. Grunwaldzkiej.W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1A. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu (58) 521 15 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl