Komenda Miejska Policji w Gdańsku

policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
Instagram WRD KMP Gdańsk
Praca w Policji
SzukamySwiadkow
mapa_zag
Oznakuj rower
Zielona strefa
Stop Korupcji
Prawa człowieka
Patrol
About Polish Police
Serwis Służby Cywilnej
stop agresji drogowej
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

  1. Nie daj szansy złodziejowi, weź udział w programie prewencyjnym gdańskiej Policji "OZNAKUJ ROWER"

    Policjanci z Gdańska rozpoczęli akcję profilaktyczna "Oznakuj Rower" i zachęcają mieszkańców do wzięcia udziału w tym programie prewencyjnym. Akcja policjantów ma umożliwić identyfikację właściciela w przypadku odzyskania ukradzionego jednośladu, a tym samym ograniczyć kradzieże rowerów poprzez nanoszenie na nie cech identyfikacyjnych.

  2. Rozstrzygnięcie konkursu „Chwyć za rower, jedź bezpiecznie”

    W dniach 21-22.07.2020 roku wręczono nagrody w konkursie plastycznym organizowanym przez gdański Pałac Młodzieży i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Celem konkursu przeznaczonego dla uczestników korzystających z oferty zajęciowej Pałacu Młodzieży, była popularyzacja przepisów ruchu drogowego i bezpiecznej jazdy na rowerze.

  3. Pseudokibic zatrzymany za czynną napaść na policjantów...chował się pod kołdrą.

    Dzięki pracy policjantów z wydziału kryminalnego gdańskiej komendy miejskiej odpowiedzialności karnej nie uniknie kolejny pseudokibic, który po meczu derbowym 31 maja tego roku dopuścił się czynnej napaści na policjantów. Zatrzymany pseudokibic na ul. Kilińskiego rzucał wkładami śmietników w drużynę policjantów oddziału prewencji Policji. Zatrzymany mężczyzna dziś zostanie doprowadzony do prokuratury i najprawdopodobniej usłyszy zarzut czynnej napaści na policjantów. Komendant komisariatu będzie wnioskował do prokuratora, aby ten wystąpił do sądu o aresztowanie mężczyzny. Za czynna napaść na funkcjonariusza grozi 10 lat pozbawienia wolności.

  4. Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji

    W ramach obchodów Święta Policji wczoraj w Komisariacie Policji II w Gdańsku odbyła się uroczysta zbiórka dla funkcjonariuszy, podczas której wręczono nominacje na wyższe stopnie służbowe. Uroczystości przewodniczył Komendant Miejski Policji w Gdańsku – insp. Wojciech Siwek.

  5. Sprawcy rozboju zostali zatrzymani

    Gdańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy najpierw upatrzyli swoją ofiarę, a potem pobili i okradli. Dzisiaj sąd zdecydował, że dwóch 19- latków, mieszkańców powiatu gdańskiego najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Podejrzanym za rozbój grozi 12 lat więzienia.